یادگیری انگلیسی یک تجربه آشنا برای همه ماست. یا الان داریم زبان یادمی‌گیریم یا یه زمانی سعی داشتیم زبان یادبگیریم. حالا این یادگیری زبان، با کلاس رفتن باشه یا خودآموز، به هر حال مسأله زبان برای ما ایرانی‌ها یک مسأله‌ی همیشگی هست. حالا می‌گم چرا. 

شاید هم اینکه شما جزو اون دسته افرادی باشی که می‌خواهی یادگیری زبان رو شروع کنی! و این یه روزی زبان رو شروع می‌کنم» الان شده چند سال و شما هنوز یادگیری زبان رو شروع نکردی.

البته این وسط یه تعداد هستن که زبان رو یاد می‌گیرن و ازش استفاده می‌کنن. اونهایی که بعد از چند سال کلاسِ درس و مشق و مدرسه نتونستن زبان یادبگیرن، بالاخره باید چه کار کنن؟

قبلاً یه نوشته داشتم به این موضوع: بیشتر از همه پول می‌دهیم اما کمتر از همه زبان بلدیم. حالا می‌خوام یه مقدار بیشتر راجع به این موضوع صحبت کنم.

ادامه مطلب

مکالمه انگلیسی در هتل، فرودگاه، کاریابی و ...

گرامر انگلیسی از درس یک تا یازده

چند نکته خیلی حیاتی در مورد سئو که باید بدانید

زبان ,یادگیری ,یه ,رو ,حالا ,موضوع ,زبان رو ,رو شروع ,از همه ,این موضوع ,یادگیری زبان

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تجهیزات برق صنعتی Night sky Economy Scientific Society of Shiraz Azad University مالیخولیا مجله فناوری برتر دوستت دارم راهی به سوی نور V i R u s Ʒ² عشق فقط یک کلام.....حُسَین علیه السلام خلاقیت و نوآوری در پیش دبستانی